Eltete Skjermvegger fås nu via Modulvegger Østfold i Norge!

Myynti ja asennukset

Petteri Miettinen
Tehtaanjohtaja
petteri.miettinen@eltete.com
010 505 6409

Oscar Lökfors
Myyntipäällikkö
oscar.lokfors@eltete.com
050 307 1976

Tarja Koskinen
Myyntikoordinaattori
tarja.koskinen@eltete.com
010 505 6412

Tuotanto

Petteri Miettinen
Tehtaanjohtaja
petteri.miettinen@eltete.com
010 505 6409

Arto Mallenius
Työjohtaja
arto.mallenius@eltete.com
010 505 6405

Vienti

Sverige
Toab Miljö AB
Oscar Grön
oscar@toab.se
+46 706 28 02 12

Norge
Modulvegger Østfold A/S
Jon Westmark
jon.westmark@modulvegger.no
+47 95 82 6971

Danmark
Falkesen a/s
Jens Falkesen
jens@falkesen.dk
+45 2084 1204

Vienti muihin maihin

Petteri Miettinen
Production manager
petteri.miettinen@eltete.com
010 505 6409

Oscar Lökfors
Myyntipäällikkö
oscar.lokfors@eltete.com
050 307 1976

Tarja Koskinen
Sales coordinator
tarja.koskinen@eltete.com
010 505 6412

 

Osoite:

Eltete Oy
Pietarintie 177
07955 Tesjoki
Näytä suurempi kartta