Eltete Skjermvegger fås nu via Modulvegger Østfold i Norge!

Sales and installations

Petteri Miettinen
Factory manager
petteri.miettinen@eltete.com
+358 10 505 6409

Oscar Lökfors
Sales manager
oscar.lokfors@eltete.com
+358 50 307 1976

Tarja Koskinen
Sales coordinator
tarja.koskinen@eltete.com
+358 10 505 6412

Tuotanto

Petteri Miettinen
Factory manager
petteri.miettinen@eltete.com
+358 10 505 6409

Arto Mallenius
Foreman
arto.mallenius@eltete.com
+358 10 505 6405

Export

Sverige
Toab Miljö AB
Oscar Grön
oscar@toab.se
+46 706 28 02 12

Norge
Modulvegger Østfold A/S
Jon Westmark
jon.westmark@modulvegger.no
+47 95 82 6971

Danmark
Falkesen a/s
Jens Falkesen
jens@falkesen.dk
+45 2084 1204

Export sales to other countries

Petteri Miettinen
Factory manager
petteri.miettinen@eltete.com
+358 10 505 6409

Oscar Lökfors
Sales manager
oscar.lokfors@eltete.com
+358 50 307 1976

Tarja Koskinen
Sales coordinator
tarja.koskinen@eltete.com
+358 10 505 6412

 

Address:
Eltete Oy
Pietarintie 177
07955 Tesjoki
Show larger map